Brnenské výstavisko BVV zasiahla v dňoch 10. - 12.11.2017 masívna vlna priaznivcov eSportu vďaka najväčšej akcii tohto roku v českej republike pod názvom Majstrovstvá Českej republiky v počítačových a mobilných hrách.

Naša E-Blue eSport aréna na tomto podujatí nemohla chýbať a mohli ste nás navštíviť hneď vedľa Vodafone mobile game stage kde sme na každý deň mali pripravený program pre tých ktorí zavítali k nám.

 


V 1v1 turnaji sa ukázal najmä skill hráčov hry Counter Strike: Global Offensive kde z pavúka 16tich si trojica najlepších odniesla hodnotné ceny E-Blue.

Denný priebeh na stánku aj turnaj moderoval Vojtěch Pres známy pod prezývkou „WANGO“ a ako admin dohliadal na turnaj bývalý aktívny hráč tejto hry a herného celku eEriness Michal Weiss – „BORDEL“.
Do turnaja sa zapojili aj dve dievčatá a jednej z nich sa podarilo v sobotňajšom turnaji skončiť na peknom 4.mieste.


Fanúšikovia streamera, reprezentanta celku eEriness a hráča hry CS:GO – Romana Pilného alias „Blade“ si prišli na svoje v sobotu kedy zavítal popri svojim povinnostiam v analytickom štúdiu pre Prima cool eSport aj k nám a venoval svoj čas fanúšikom kde mal viac ako hodinu autogramiádu.

Celkovo si mohli všetci návštevníci pozrieť design E-Blue eSport arény ktorých je na svete viac ako 400, vyskúšať hardvérové novinky, kreslá, stoly a na svete prvý, plne konfigurovateľný All-in-one počítač SCION-32.

Lákadlom bola aj novinka v podobe zostavy 3v1 – počítač s vodným chladením zabudovaný do stola + monitor.


Na našom stánku ste ale nemuseli nájsť len produkty značky E-Blue, tentokrát náš priestor využil na propagáciu herný celok eEriness a predmety s ich logom, dresy, tričká, mikiny atď. ste si mohli zadovážiť priamo na mieste.