Spoločnosť E-Blue – výrobca najmä herných počítačových doplnkov – vykročila úplne novým smerom v ústrety svojim fanúšikom a priaznivcom e-sportu a predstavuje sa hernému publiku ako vynálezca prvej e-sport arény na svete.

E-sport je rýchlo rozvíjajúca sa oblasť, ktorej fanúšikovská základňa sa rozrástla z tisíc na stovky tisíc priaznivcov. Zatiaľčo e-sport a turnaje sa môžu teoreticky odohrávať kdekoľvek, kde je dostupná elektrina, pár stolov a stoličiek, veľký nárast záujmu a najrôznejších akcií zvyšuje taktiež nároky na samotné dejisko ich konania. A práve tu značka E-Blue vycítila svoju príležitosť a prichádza s konceptom prvej e-sport arény na svete. Tím viac ako 100 designerov sa podieľal na vytvorení jedinečného herného zázemia s unikátnym designom a atmosférou, ktorá na Vás dýchne už pri samotnom vstupe. Veľkolepé riešenie a high-tech až futuristické poňatie priestoru samotného umocňuje a dáva hre nový rozmer. Designeri sa však nesústredili len na atmosféru, ale taktiež na maximálny komfort hráčov a ich fanúšikov. E-Blue aréna tak prináša všetkým nadšencom komplexný zážitok z hry samozrejme taktiež vďaka kvalitnému hernému príslušenstvu značky E-Blue – klávesnice, myši a podložky, slúchadlá vrátane efektne svietiacich stolov a pohodlných herných kresiel.

Unikátny modulový systém postavíte kdekoľvek

Úplne prevratnou sa v tomto projekte stala myšlienka zostavenia arény z modulového systému, ktorá umožňuje prispôsobiť e-sport arénu akémukoľvek priestoru a premeniť napríklad nevyužitú pivnicu alebo obyčajnú internetovú kaviareň na atraktívne herné zázemie vhodné pre spoločné tréningy alebo jednotlivých hráčov, ktorý si chcú zahrať a zmerať silu s ostatnými. Na E-Blue arénu je možné premeniť nielen malé priestory, ale vďaka variabilnému systému je možné zostaviť arénu vhodnú aj na konanie národných šampionátov. .

Nová dimenzia hrania

Jedinečný koncept E-Bue arény posúva hranice a prináša do sveta e-sportu úplne novú dimenziu hrania. V dobe, keď sa e-sport dostáva na výslnie a hráči opúšťajú svoje domáce herné miesta a chcú merať svoje výsledky na verejnosti, zažiť atmosféru veľkých zápasov a bojov, vidieť výraz protivníka po prehratom zápase, teraz otvára svoje brány všetkým priaznivcom e-sportu. Už v niekoľkých štátoch v Ázií a taktiež v Amerike sa môžu priaznivci herného športu vďaka E-Blue aréne spolu stretávať tvarou v tvár. Spoločnosť E-Blue plánuje v priebehu marca 2016 otvoriť 500 e-sport arén.

Spoločne s E-Blue môžete znásobiť svoj herný zážitok.

 

FOTOGALÉRIA