Dreamhack Masters 2016 na webe TV Prima Cool

Dreamhack Masters Malmö vo Švédsku je jeden z najdôležitejších a najlepšie dotovaných turnajov. Tento rok ponúkol súboj najlepších európskych, ázijských a amerických tímov a hralo sa o 6 mil. Kč v hre Counter Strike: Global Offensive. Fanúšikovia mohli súboje sledovať on-line v podaní najlepších komentátorov na Twitch kanále Prima COOL 16. - 17. 4. 2016 od štvrťfinálových kôl až po veľkolepé grandfinále. Pri jednotlivých streamoch ste mohli medzi napínavými turnajmi pozrieť videa herných produktov E-Blue a taktiež produktov kolekcie E-Blue Iron Man. Samozrejmosťou bolo vyhlásenie súťaže pre všetkých fanúšikov o produkty E-blue. Značka E-Blue sa tak stala hrdým sponzorom prvého e-sport televízneho prenosu v ČR. 

A ako Dreamhack Masters prebiehal?

Celého turnaja sa zúčastnilo šestnásť tímov ktoré od utorka do piatku bojovali o postup do Play-Off. V ňom sa stretlo 8 najlepších a to Natus Vincere, TyLoo, Dignitas, EnVyUs, NiKo, GODSENT, Virtus.pro a NiP. Za rozprávkovú výhru 250 000 USD sa lepšie podarilo vykročiť tímom Natus Vincere, EnVyUs, GODSENT a Ninja in Pyjamas, ktorí postúpili do nedeľných bojov. V tých na divákov čakali napínavé súboje plné neočakávaných zvratov. Vo finále sa nakoniec stretli dva najlepšie tímy turnaja a to Natus Vincere a Ninja in Pyjamas. A celkový víťaz ktorý ovládol Dreamhack Masters? Švédsky tím Ninja in Pyjamas!

Víkendový stream turnaja v Counter Strike sledovalo na webe Prima COOL viac ako 157 000 divákov. Hodinový záznam finále Dreamhack Masters Malmö naviac mohli diváci sledovať priamo na televíznom kanále Prima COOL.

Veríme, že sa v budúcnosti prebojujú taktiež české a slovenské tímy a my budeme môcť o to viac fandiť a sledovať ich úspechy. 

Viac informácií na: http://masters.dreamhack.com/